Spring je achterop?

Onze adviseurs en specialisten werken vanuit een oude fietsfabriek in Heerenveen. De fietsen hebben plaatsgemaakt voor bureaus, maar nog altijd hebben we echte fietsbenen. Kasseien, asfalt of dwars door de rimboe als het moet; de Vonc-ploeg haalt de finish altijd samen. Met jou. Want we realiseren je project samen. Met gepaste trots stellen we de kopgroep aan je voor. Bij wie spring je achterop?

De wielerploeg:

AnneMarieke Voortman

dga/ sr. communicatieadviseur 06 53 23 85 23 annemarieke@vonc.nl

Rijdt het liefst op een...  toerfiets

Van Turkije tot Cambodja: ik verken de wereld graag op een sportieve en energieke manier.

06 53 23 85 23 annemarieke@vonc.nl

Sarolta van Beek

dga/ sr. communicatieadviseur 06 51 14 72 34 sarolta@vonc.nl

Rijdt het liefst op een...  stadsfiets

Ik hou van de levendigheid in de stad. Op mijn stadsfiets beweeg ik me vrij door de drukte naar plekken waar het leeft. 

06 51 14 72 34 sarolta@vonc.nl

Marian Sprenkeler

sr. communicatieadviseur/ associé 06 22 24 09 94 marian@vonc.nl

Rijdt het liefst op een...  crossover fiets

Deze mix tussen een mountainbike en racefiets is ideaal om ongebaande paden mee te verkennen. Het is een sportieve en comfortabele fiets die je niet in de steek laat.

06 22 24 09 94 marian@vonc.nl

Annette van Es

communicatieadviseur 06 57 26 12 36 annette@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... bakfiets

Ik houd van het onverwachte. Je weet nooit wie of wat je tegenkomt onderweg. Met een bakfiets heb ik altijd ruimte voor extra bagage of reisgenoten. 

06 57 26 12 36 annette@vonc.nl

Esther Osinga

communicatieadviseur 06 57 71 59 36 esther@vonc.nl

Rijdt het liefst op een....  waterfiets

In je eentje is het zwaar en moeilijker sturen op het water. Maar als je samen trapt, wordt het een stuk lichter.

06 57 71 59 36 esther@vonc.nl

Stephanie Olthof

communicatieadviseur 06 46 04 29 20 stephanie@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... tandem

Samen dezelfde kant op en ervaringen delen, zo kom je verder!

06 46 04 29 20 stephanie@vonc.nl

Myrthe Heuzinkveld

visueel adviseur 06 20 04 58 60 myrthe@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... driewieler

Liefst met vlaggetje, omdat het voor mij belangrijk is om te blijven spelen. Dat houdt mijn geest creatief en open voor nieuwe inzichten.

06 20 04 58 60 myrthe@vonc.nl

Lotte Heyer

adviseur concept en copy 06 47 01 27 86 lotte@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... eenwieler

Het vergt wat oefening, een dosis concentratie en een tikkeltje lef. Maar met veel vallen en opstaan, vind je uiteindelijk de juiste balans.

06 47 01 27 86 lotte@vonc.nl

Simone Stevens

tekstschrijver en bladenspecialist 06 14 62 04 09 simone@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... step

Vroeger nam ik altijd een flinke afzet om in volle vaart (dacht ik) op nieuwe plekken te komen (het eind van de straat). Die nieuws- gierigheid heb ik nog steeds, daarom interview ik zo graag. 

06 14 62 04 09 simone@vonc.nl

Thomas van Rikxoort

multimediaspecialist 06 45 52 73 42 thomas@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... mountainbike

Een ruige ondergrond, kuil in de weg of steile helling... Met de mountainbike kan ik elk terrein aan!

06 45 52 73 42 thomas@vonc.nl

Welmoed Blanksma

communicatieadviseur 06 52 38 34 49 welmoed@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... racefiets

Hierop kan ik al mijn energie kwijt. Met een flinke snelheid kan ik vlot schakelen richting mijn doel. In teamverband pas ik mijn tempo aan op de groep waarmee ik de finish wil halen. 

06 52 38 34 49 welmoed@vonc.nl

Esther Hanenburg

grafisch vormgever 0513 64 00 17 estherh@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... opoefiets

Klassiek en eenvoudig, maar in een moderne uitvoering ook hip en eigenzinnig. Een fiets met weinig poespas.

0513 64 00 17 estherh@vonc.nl

Rutger Leistra

grafisch vormgever 0513 64 00 17 rutger@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... vouwfiets

De vouwfiets is flexibel en neemt weinig ruimte in. Ideaal om mee te nemen onderweg!

0513 64 00 17 rutger@vonc.nl

Joze Wiersma

secretaresse en administratief medewerker 0513 64 00 17 joze@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... e-bike

Als het even kan, pak ik de e-bike om naar kantoor te fietsen. Met de frisse wind langs me heen, kan ik onderweg lekker mijn hoofd leegmaken.

0513 64 00 17 joze@vonc.nl

Extra schakel nodig?

Interim >