Onze adviseurs en specialisten staan nu op afstand, maar ook op locatie in zowel Groningen als Heerenveen voor je klaar. Met beide voeten op de grond of met onze echte fietsbenen onderweg. Keien, asfalt of dwars door de rimboe als het moet; de Vonc-ploeg haalt de finish altijd samen. Met jou. Want we realiseren je project samen. Met gepaste trots stellen we de kopgroep aan je voor. 

Spring je achterop?

AnneMarieke Voortman

dga/ sr. communicatieadviseur 06 53 23 85 23 annemarieke@vonc.nl

Rijdt het liefst op een...  toerfiets

Van Turkije tot Cambodja: ik verken de wereld graag op een sportieve en energieke manier.

06 53 23 85 23 annemarieke@vonc.nl

Sarolta van Beek

dga/ sr. communicatieadviseur 06 51 14 72 34 sarolta@vonc.nl

Rijdt het liefst op een...  stadsfiets

Ik hou van de levendigheid in de stad. Op mijn stadsfiets beweeg ik me vrij door de drukte naar plekken waar het leeft. 

06 51 14 72 34 sarolta@vonc.nl

Marian Sprenkeler

sr. communicatieadviseur/ associé 06 22 24 09 94 marian@vonc.nl

Rijdt het liefst op een...  crossover fiets

Deze mix tussen een mountainbike en racefiets is ideaal om ongebaande paden mee te verkennen. Het is een sportieve en comfortabele fiets die je niet in de steek laat.

06 22 24 09 94 marian@vonc.nl

Myrthe Heuzinkveld

visueel adviseur 06 20 04 58 60 myrthe@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... driewieler

Liefst met vlaggetje, omdat het voor mij belangrijk is om te blijven spelen. Dat houdt mijn geest creatief en open voor nieuwe inzichten.

06 20 04 58 60 myrthe@vonc.nl

Annette van Es

communicatieadviseur 06 57 26 12 36 annette@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... bakfiets

Ik houd van het onverwachte. Je weet nooit wie of wat je tegenkomt onderweg. Met een bakfiets heb ik altijd ruimte voor extra bagage of reisgenoten. 

06 57 26 12 36 annette@vonc.nl

Chantal Blokpoel-Ritsema

bureaumanager 06 10 06 92 69 chantal@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... tandem

Samen met iemand anders plekken ontdekken en ervaringen uitwisselen. Voor een fietstocht op een andere plek neem ik graag weer iemand anders mee die mij kan vergezellen op mijn kleine ontdekkingsreizen. Alleen ga je misschien sneller, maar is lang niet zo leuk en samen kom je verder! 

06 10 06 92 69 chantal@vonc.nl

Lotte Heyer

adviseur concept en copy 06 47 01 27 86 lotte@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... eenwieler

Het vergt wat oefening, een dosis concentratie en een tikkeltje lef. Maar met veel vallen en opstaan, vind je uiteindelijk de juiste balans.

06 47 01 27 86 lotte@vonc.nl

Klaas Boersma

communicatieadviseur 06 33 35 27 23 klaas@vonc.nl

Rijdt het liefst op een...  BMX

Creatieve trucjes, snelle sprints en behendige manoeuvres. Op deze fiets kom ik over elk terrein tot mijn doel.

06 33 35 27 23 klaas@vonc.nl

Esther Hanenburg

grafisch vormgever 0513 64 00 17 estherh@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... opoefiets

Klassiek en eenvoudig, maar in een moderne uitvoering ook hip en eigenzinnig. Een fiets met weinig poespas.

0513 64 00 17 estherh@vonc.nl

Aukje Paulusma

communicatieadviseur 06 51 44 83 47 aukje@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... benenwagen.

Tijd voor de stip aan de horizon, details waar je normaal aan voorbij raast én een beetje dagdromen voor inspiratie. Geschikt voor ongebaande paden.

06 51 44 83 47 aukje@vonc.nl

Carlijn van de Waterlaat

trainee vormgeving 0513 64 00 17  carlijn@vonc.nl

Inge Scheper

sr. communicatieadviseur/ associé 06 34 06 95 47 inge@vonc.nl

Rijdt het liefst op een...  
rent-a-bike

Op een huurfiets tijdens een stedentrip ontdek ik een stad pas echt. Je leert de mores in het verkeer kennen en komt altijd onontdekte pareltjes tegen. Op die huurfiets wordt je wereld zoveel groter en voel je je een met de stad.

06 34 06 95 47 inge@vonc.nl

Fenna de Vries

stagiair communicatie 06 49 36 15 56 fenna@vonc.nl

Karen Metselaar

communicatieadviseur 06 57 71 59 36 karen@vonc.nl

Rijdt het liefst op een....  waterfiets

Omdat ik er ongelofelijk veel energie van krijg als ik met een groep dezelfde koers vaar en ook geloof dat je met elkaar tot het beste resultaat komt. En een mooie bijkomstigheid: op een zonnige dag is zo’n fiets nog heel ontspannend ook!

06 57 71 59 36 karen@vonc.nl

Detty Brink

communicatieadviseur 06 51 45 23 21 detty@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... hybride fiets

Voor woonwerkverkeer, boodschappen in de stad of een sportief rondje op het platteland. Breed inzetbaar, een generalist.

06 51 45 23 21 detty@vonc.nl

Marit Groen

trainee communicatie 06 25 19 05 54 marit@vonc.nl

Rijdt het liefst op een....  racefiets

En dan vooral met de wind mee. Lekker snel en een klein duwtje in de rug brengt mij op weg. Soms ontkom je niet aan een stukje tegenwind, maar die finish komt altijd in zicht, vaak met nieuwe inzichten. Fiets jij met me mee?

06 25 19 05 54 marit@vonc.nl

Stephanie Olthof

communicatieadviseur 06 46 04 29 20 stephanie@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... tandem

Samen dezelfde kant op en ervaringen delen, zo kom je verder!

06 46 04 29 20 stephanie@vonc.nl

Charlotte Sars

communicatieadviseur 06 52 38 34 49 charlotte@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... racefiets

Snel, maar ook wendbaar. Brengt je op verrassende plekken en verbindt met andere enthousiastelingen. Door samen te fietsen ga je sneller vooruit.

06 52 38 34 49 charlotte@vonc.nl

Maaike Visser

communicatieadviseur 06 49 36 15 56 maaike@vonc.nl

Rijdt het liefst op een… Riksja fiets

Zo ontdek ik nieuwe culturen, ontmoet ik nieuwe mensen en kom ik op de mooiste plekken. Ik neem mensen mee en samen gaan we erop uit!

06 49 36 15 56 maaike@vonc.nl

Simone Stevens

tekstschrijver en bladenspecialist 06 14 62 04 09 simone@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... step

Vroeger nam ik altijd een flinke afzet om in volle vaart (dacht ik) op nieuwe plekken te komen (het eind van de straat). Die nieuws- gierigheid heb ik nog steeds, daarom interview ik zo graag. 

06 14 62 04 09 simone@vonc.nl

Joze Wiersma

secretaresse en administratief medewerker 0513 64 00 17 joze@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... e-bike

Als het even kan, pak ik de e-bike om naar kantoor te fietsen. Met de frisse wind langs me heen, kan ik onderweg lekker mijn hoofd leegmaken.

0513 64 00 17 joze@vonc.nl

Ramon Hoogerhuis - partner

audiovisueel designer 0513 64 00 17  ramon@vonc.nl

Rijdt het liefst op een... vouwfiets

Een vouwfiets is flexibel en zet je handmatig in elkaar doordat de onderdelen nauw op elkaar aansluiten. Dit is hoe ik films maak: onderdelen bij elkaar brengen, die precies met elkaar kloppen als één geheel.

0513 64 00 17  ramon@vonc.nl

Elianne Schotanus - partner

grafisch ontwerper 0513 64 00 17  elianne@vonc.nl

Rijdt het liefst op een....  trekkingfiets

Dankzij de vele bagageruimte kan alle informatie die we tegenkomen onderweg met ons mee. We maken er een mooie trektocht van, met oog voor detail fietsen we samen naar de bergtop. 

0513 64 00 17  elianne@vonc.nl

Nieuwsgierig geworden naar onze ploeg?

Wie weet slaat de vonk over.

0513 640 017