Smaakt dit naar meer..?
Dit diner is een voorproefje van de tweedaagse opleiding Kunst van het Raken, aangeboden door de Behavior Change Group, waar je nog dieper in deze materie duikt.
Ben jij klaar om met andere vakgenoten de kracht van verhalen te ontdekken?
Tijdens het Vonc Diner op 30 oktober duiken we in de fascinerende wereld van narratieven. Hoe zorgen verhalen ervoor dat mensen en organisaties in beweging komen?
Wat gebeurt er in ons brein wanneer een verhaal of campagne ons écht raakt? En hoe bouw je zelf een impactvol verhaal? Sprekers Ruben Cusell en Timon Hoitink nemen ons mee.
Je kent het vast wel: de Dela-reclame waarin een kleindochter haar afscheidsboodschap voor oma zingt. Dit verhaal raakt je direct. Wat gebeurt er in onze hersens als we zijn geraakt? Gedragspsycholoog Timon Hoitink onthult de geheimen van ons brein. Ruben Cusell van het prijswinnende bureau We Agency laat zien hoe je die breinkennis kunt gebruiken om verhalen vol emotie te creëren.
Kortom: hoe zet je emotie in als breekijzer?
Wanneer: donderdag 30 oktober 2025
Waar: Grand Café 't Gerecht Heerenveen, ingang oude Postkantoor
Hoe laat: 16.00 uur - 20.00 uur
Bijdrage: we vragen een eigen bijdrage van €47,50 per persoon. Vonc neemt de drankjes en de spreker voor haar rekening.
Parkeren: gratis parkeren bij Parkeerplaats Plein Noord (ca. 15 min lopen) of betaald parkeren bij parkeergarage Geerts Willigen
Ruben maakt verhalen die raken en is het creatieve brein achter talloze bekroonde campagnes, zoals die van Interpolis, Vluchtelingenwerk, Dela en Milieudefensie. Hij is Hoofd Strategie van het prijswinnende bureau We Agency en laat ons zien hoe je breinkennis kunt gebruiken om verhalen vol emotie te creëren. Om zo je publiek écht te raken!
Het wetenschappelijke kader wordt belicht door Timon Hoitink. Timon is gedragsspecialist, directeur van Consultancy & Research en docent aan de Behavior Change Academy. Als nuchtere Achterhoeker combineert hij zijn liefde voor verhalen op een unieke manier met wetenschappelijke kennis. Hij weet zo zijn publiek te boeien en inzichten op een toegankelijke manier over te brengen.
Dit diner is een voorproefje van de tweedaagse opleiding Kunst van het Raken, aangeboden door de Behavior Change Group, waar je nog dieper in deze materie duikt.